Costa Rica!

Costa Rica!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Costa Rica!

Dzisiaj ostatni mecz tego smutnego dla nas mundialu. Obejrzymy go już na zupełnym luzie, bez nadmiaru zbędnych emocji i płonnych nadziei. Mam nadzieję, że nasi wreszcie wygrają, a przynajmniej nie będą grać na remis. Oczekuję, jakiś składnych ataków i bramek – ot, tak na otarcie łez, jak 4 lata temu.

A jak będzie to zobaczymy… Costa Rica do tej pory zagrała nieźle z Helmutami i bardzo słabo z Ekwadorem. Czyli podobnie jak my. Z tą tylko różnicą, że zdołali, w przeciwieństwie do nas wbić na Mundialu już 2 gole. Z drugiej zaś strony stracili aż 6 bramek w dwóch spotkaniach. Ogólnie jesteśmy w podobnej sytuacji, bo u nich też prasa i kibice domagają się głowy trenera.

A tak poza wszystkim dzisiaj Rasiak ma ostatnią szansę, żeby sięgnąć po tytuł króla strzelców FIFA World Cup 2006.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Trening na powietrzu

    Czas wyjść na zewnątrz! Prawie każdy z nas pracuje całymi dniami w biurze. Potem idziemy do auta i jedziemy do domu. Na dworze przebywamy 2-3 minuty, idąc z domu do samochodu. Całe dnie spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Ma to zły wpływ na nasze zdrowie. Nie podejmujemy aktywności fizycznej, a w dodatku osłabiamy odporność organizmu, przebywając…

    Read more