Debiut Sagana i ważniejsze sprawy

0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dzisiaj Saganowski zadebiutował u boku Rasiaka w Southampton. Nie wiem jaki to był debiut, bo obejrzeć tych meczy nie sposób, ale do jakiś wyjątkowo udanych zaliczyć go na pewno nie można. Southampton przegrało bowiem z Derby, byłym klubem Rasiaka 0-1. Polski duet napastników przebywał na boisku przez 53 minuty, bo wtedy Sagan został zmieniony, a w 77 minucie zszedł z boiska sam Rasiak. Cóż – będzie lepiej.

Ogólnie ten weekend jest mocno sportowy i jak dotychczas udany. Przed godziną Małysz odniósł zwycięstwo jak za dawnych dobrych lat. Dzisiaj także rok 2007 rozpoczynają meczem z Estonią nasi piłkarze. Niby to sparing i to jeszcze w krajowym składzie, ale co reprezentacja to reprezentacja. Obejrzeć trzeba.

Jednak prawdziwie ważny mecz czeka polskich piłkarzy (tyle, że ręcznych) jutro. Uczciwie przyznaję, że pierwszym meczem piłki ręcznej jaki obejrzałem był półfinał z Danią. Mimo, że to sport mocno egzotyczny, to mam nadzieje, że utrzemy zarozumiałym Niemcom nosa i będzie lekki rewanż za czerwiec 2006.