Drugoligowy Rasiak

Drugoligowy Rasiak
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Drugoligowy Rasiak

Jak pisze portal gazeta.pl angielscy dziennikarze negatywnie ocenili gre Rasiaka w meczu z WBA. Jest to gracz drugoligowy, nie wart zapłaconych za niego pieniędzy, nie nadaje się do Tottenhamu i zostanie szybko sprzedany – takie opinie przeważają wsród angielskich komentatorów sportowych.

No cóż, patrząc na dokonania Rossiego w Spursach ciężko się z tym nie zgodzić. Jak narazie Greg spełnia role zapchajdziury w składzie i jest wypuszczany na boisko wtedy kiedy nie może grać Mido. Niestety: Tottenham z Mido to dużo lepsza drużyna niż Tottenham z Rasiakiem i widać to gołym okiem.

Mido przewyższa Rasialdo przedewszystkim szybkością, przygotowaniem fizycznym i agresywnością w grze. Własnie tych, motorycznych cech wydaje się najbardziej brakować naszemu napastnikowi.

Angielscy dziennikarze sugerują, że Greg jest po prostu za słaby jak na czołówke Premiership i wkrótce zostanie sprzedany. Cóż… może tak będzie lepiej dla wszystkich zainteresowanych. No chyba, że stanie sie cud i pod nieobecność Mido Rasiak błyśnie na White Heart Line – ale czy naszego napastnika na to stać?

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Paralotnie

    Stres jaki towarzyszy nam w codziennym życiu sprawia, że coraz więcej osób szuka możliwości oderwania się od szarej i nudnej rzeczywistości. W poszukiwaniu adrenaliny i czystych emocji warto udać się do szkół paralotniarstwa, których w Polsce powstaje coraz więcej. Paralotnie umożliwiają wzbicie się w powietrze i poczucie się jak ptak. Aby móc samodzielnie latać na…

    Read more