Dwie bramki Rasiaka i przewrotka Saganowskiego

0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Święta, święta i po świetach… tymczasem Święci pokonali w niedzielnym meczu Stoke 2-1, po dwóch trafieniach Rossiego.

Co prawda na bramki Rasiaka przyszło nam troche poczekać, ale jak już strzelił to od razu dwie. Co prawda jednego gola Rossi zdobył rzutu karnego, ale był aktywny przez całe spotkanie, i zebrał sporo dobrych recenzji w angielskich mediach.

Oczywiście dwie bramki ze Stoke, nie będą jeszcze przepustką na Mistrzostwa Świata. Konkurenci Rasiaka do miejsca w ataku także spisywali się w weekend nieźle. Pięknego gola z przewrotki strzelił zapomniany, chyba nie słusznie przez Janasa, Marek Saganowski, po którego ustawia się podobno w kolejce pół ligi portugalskiej.

Oczywiście Żurawski także zaliczył trafienie dla Celticu co powoli staje się tradycją. No i Frankowski… ten co prawda gola nie strzelił od 1132 minut, ale zaliczył asystę w meczu z Waltford. Dobre i to.

Szkoda tylko, że w poniedziałek nie strzelali ani Rasiak, który wszedł na boisko w 74 minucie, w wygranym 2-0 spotkaniu z Milwall, ani Frankowski, który grał 90 minut w przegranym 0-2 meczu Preston North End.