GKS Bełchatów

GKS Bełchatów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

GKS Bełchatów

Średnio się interesuję polską ligą. Szczególnie, że od paru tygodni, ze względu na przeprowadzkę nie mam Canal + i nie mogę oglądać jej na żywo. Postanowiłem jednak przyjrzeć się bliżej drużynie sensacyjnego lidera, GKS Bełachatów, która po 4 kolejkach ma na koncie same zwycięstwa.

Nie wiem, może źle patrzę, ale tam nie ma ani jednego obcokrajowaca w składzie. Co na to Legia, Wisła nie wspominając już o Pogoni ?

Wiem, że to dopiero początek sezonu, ale trzymam kciuki za GKS. Chciałbym, żeby udowodnili, że młodzi polscy zawodnicy wcale nie są gorsi niż wątpliwej jakości piłkarski towar sprowadzany z zagranicy.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Baza nurkowa

    Podstawowy kurs nurkowania jest niezbędnym przygotowaniem przed podróżą pod wodę. Jednak zanim rozpoczniemy kurs, musimy znać kilka podstawowych faktów, pozwalających na rozpoczęcie nauki z wymaganą wiedzą teoretyczną. Każdy nurek powinien poznać, z czego składa się sprzęt do nurkowania. Jego zamontowanie nie jest łatwe i wymaga konfiguracji, która zapewni nam bezpieczeństwo. Zadba o to wykwalifikowany instruktor,…

    Read more