Janas Cham!

Janas Cham!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Janas Cham!

Janas to facet który bezsprzecznie nie ma daru zjednywania sobie tłumów. Już od początku kadencji kibice i media były mu nieprzychylne. Nawet po udanych eliminacjach, nie brakowało krytyki wymierzonej w opiekuna biało-czerwonych.

Jest Janas krytykowany za wszystko. Za to, że nie powoływał Frankowskiego, za to, że grał uparcie Rasiakiem, za to, że powoływał Dudka prosto z liverpoolskiej ławki, za to, że nie powołał go na mundial, za to że nie stawia na “młodych zdolnych”, za to, że wziął kilku tych młodych na Mundial kosztem starszych, za to że nie zabrał do Niemiec Frankowskiego, no i za to wreszcie, że “nie dzwonił”. Aha, no i za to, że kiedyś “z woleja” wpakował swojego psa do budy z okazji przeprowadzki.

Teraz doszedł odwołany mecz czy też sparing z niemieckimi amatorami i zamknięcie treningu dla kibiców. Przyjechali oni tłumnie w liczbie kilkunastu czy kilkudziesięciu osób do obozu Polaków, których nie było im dane zobaczyć. Dzień otwarty był co prawda wcześniej, ale Ci którzy przyjechali mimo wszystko oczekiwali, że zostaną wpuszczeni na trening. Nie zostali. Oczywiście przez chamstwo Janasa.

No i zamknięty w ostatniej chwili sparing z amatorami. Bilety sprzedane, Niemcy szykują się na piknik na trybunach a tu nici z pikniku. Będą musieli jak co wieczór grilować kiełbaski w swoich ogrodach z krasnalami. Chamstwo Janasa wypełzło poza granice Rzeczpospolitej i doświadczyły go Bogu ducha winne plemiona germańskie. Łączymy się z nimi w bólu.

A jak się ze swoim chamstwem czuje sam Janas? Włącza tryb olewki i działa po swojemu. Kiedy podczas gali nominacyjnej w Polsacie, niedowierzający własnym uszom prowadzący powiedział coś w stylu “Panie trenerze, tego chyba nikt się nie spodziewał”, Janas odparł po swojemu “Ja się spodziewałem”. Tak trzymać Panie trenerze!

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Siłownie dla niepełnosprawnych

    Obecnie niezwykle popularny stał się zdrowy tryb życia. Jest to bardzo pozytywne zjawisko. Zwłaszcza dlatego, iż nasze społeczeństwo rozleniwiło się. A ciągle rozprzestrzeniająca się moda na bycie fit, zmotywuje nas do zmiany niezdrowych nawyków. Efektem tego są rozmaite choroby cywilizacyjne. Zaliczyć możemy do nich otyłość, a także różnorodne schorzenia wynikające z nieprawidłowego sposobu odżywiania się…

    Read more