Kłopoty Frankowskiego

Kłopoty Frankowskiego
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Kłopoty Frankowskiego

W dzisiejszej Gazecie Wyborczej ukazał się wywiad z Tomaszem Frankowskim. Najskuteczniejszy, obok Żurawskiego napastnik eliminacji zdaje sobie sprawę ze swojego ciężkiego położenia i wcale nie tak pewnego powołania na mundial.

Chyba wszyscy są już zgodni co do tego, że zmieniając klub z Elche na Wolverhampton Frankowski popełnił błąd. W drugiej lidze angielskiej Franek nie zdobył jeszcze gola, a trafił tam bagatela, trzy miesiące temu. Trzeba jeszcze dodać, że w momencie transferu, menadżer Wilków, Mr. Hoddle, wyraźnie zaznaczał, że od Frankowskiego oczekuje bramek od początku.

No cóż, jak narazie się nie udaje. I to nie dlatego, że Franek nie gra. Może nie w każdym meczu, ale jednak dość często pojawia się na boisku. Frankowski po prostu stracił instynkt strzelecki, a także szczęście, które nie opuszczało go do tej pory.

Nie twierdzę jednak, że Frankowski nie powinien jechać na mundial. To zawsze ciężka decyzja, żeby zostawić w domu napastnika, o którym wiadomo, że potrafi przechylić losy spotkania. Jednak z drugiej kosztem kogo ma jechać Franek bez formy? Oczywiście wielu zaraz wykrzyknie, że kosztem Rasiaka. Prawda jest jednak taka, że grając w tej samej lidze Rasiak zbiera dużo lepsze opinie niż Frankowski. Jak by nie kombinować, zabranie czy nie zabranie Frankowskiego będzie ciężką decyzją dla Janasa.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Baseny ogrodowe dla dzieci

    W tym momencie mamy już późną wiosnę i pierwsze upały za sobą, niedługo zawita do nas pełne lato. Będziemy relaksowali się całą rodziną w ogrodzie, dobrym pomysłem jest więc, by zakupić dla swoich dzieci basen. Jeżeli chodzi o polecane baseny ogrodowe dla dzieci, jaki najlepiej wybrać? Ich oferta jest przecież szeroka, a nam zależy, by…

    Read more