Mido kontuzjowany!

Mido kontuzjowany!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mido kontuzjowany!

Jak na razie „po trupach” toruje sobie Rossi drogę do składu zarówno reprezentacji Polski, jak i swojego klubu – Tottenhamu. Wczoraj wszystkich miłośników talentu rosłego napadziora zelektryzowała wiadomość o kontuzji Pawła Brożka, jak i o fakcie, że nie poleci do Manchesteru na mecz z Anglią. Dzisiaj wszyscy fani Grega mogą chodzić z dumnie uniesioną głową i z nadzieją na lepsze czasy – oto nadchodzi Era Rossiego w angielskiej klubowej piłce.

Co tak dokładnie się stało? Ano, kontuzji doznał jego największy rywal do gry w wyjściowej jedenastce – Egipcjanin Ahmed Hossam Mido. Przed reprezentantem kraju Faraonów co najmniej miesiąc przerwy w treningach i rehabilitacji, co daje Rossiemu spore pole do popisu. W tym czasie (bo później jest długa przerwa, od 7-20.11.2005, w trakcie której Mido powinien już wznowić treningi) Koguty rozegrają 4 mecze: 15.10.2005 u siebie z Evertonem, tydzień później (22.10) czeka ich trudny wyjazd do Manchesteru (ale pamiętajmy,że 10 dni wcześniej Rossi już strzeli tam parę goli, więc teren nie będzie mu obcy ;P ). 29.10 Spursi zagrają na własnym terenie z odwiecznym rywalem – Arsenalem Londyn, by 7.11 zmierzyć się na wyjeździe z zawsze groźnym i nieobliczalnym Boltonem. Jest to dość ciężki kalendarz gier, więc jeśli Rossi miałby strzelać gole i przekonać do siebie coacha Martina Jola, to jest to najlepszy po temu czas.

A propos meczu na Old Trafford, portal Onet.pl przypomina, że to właśnie na tym stadionie, przeciwko MU padł ostatni gol strzelony przez Polaka w Premiership. Było to ponad 13 lat temu, 19.08.1992 r., a strzelcem w wygranym przez Everton 3-0 spotkaniu był Robert Warzycha. Gol padł w 81. minucie. Miejmy nadzieję, że za ponad 2 tygodnie na Old Trafford do tej minuty meczu Rossi zdąży już ustrzelić hattricka.

Panu Mido życzymy powrotu do zdrowia i podziwiania z wysokości trybun świetnej gry naszego Rossiego:).

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Zaplanuj swój pierwszy taniec

    Zaplanuj swój pierwszy taniec Niektórzy potrzebują bardzo dużej zachęty, żeby zacząć uprawiać sport. Czasami jest to bodziec zdrowotny, innym razem chęć zrzucenia zbędnych kilogramów, czy po prostuzagospodarowanie wolnego czasu. Bardzo dobrą okazją do rozpoczęcia uprawiania sportujest okres przygotowań ślubnych. I tak zapewne za sprawą przedślubnej gorączki spaliszdużo kalorii, dobrze zatem znaleźć również zajęcie, które zrelaksuje….

    Read more