Niemcy wygrali

Niemcy wygrali
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Niemcy wygrali

Niemcy wygrali z Portugalią. Nie powiem, żebym się cieszył, ale moim zdaniem Scolari w ostatnich spotkaniach stracił głowę. Mając taki potencjał taktyczny, a przede wszystkim techniczny, Brazylijczyk upiera się najwyraźniej żeby wygrywać mecze dzięki wymuszaniu karnych czy wolnych. Bez sensu.

Na pocieszenie zostaje mi tylko fakt, że na poprzednim mundialu Niemcy zajęły 2. miejsce, a więc tegoroczne 3. należy oceniać jako krok do tyłu i to przed własną publicznością, która jednak zdaje się tego nie zauważać, będąc w pełnej euforii.

Obiektywnie jednak muszę dodać, że Niemcy grali na tym Mundialu bardzo dobrze (jak zwykle) i bardzo ładnie (jak nigdy). To chyba najbardziej ofensywna drużyna Mistrzostw. W każdym razie strzelili najwięcej bramek na turnieju i grają w przeciwieństwie do reszty półfinalistów 2 napastnikami.

Gdyby to nie byli Niemcy to bym im kibicował.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Skydive Wrocław

    Jak mamy zrozumieć słowa, które były już napisanej w naszej karcie odpowiednich pytań o sens życia, jeśli nie zrozumiemy siebie i to czego od nas samych oczekujemy, to trudno nam będzie, tak teoretycznie zrobić coś konkretnego. Naszym sensem życia może być dużo rzeczy miłość, zabawa, podróże, wymarzona praca: malarza, piłkarza, copywritera, dziennikarza, gwiazdy filmowej itp…..

    Read more