Rasiak wyróżniony

Rasiak wyróżniony
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rasiak wyróżniony

Mimo, że Rossi nie gra ostatnio dużo, dyskusje wokół jego osoby nie cichną. Niedawno obszerny wywiad z Rasialdem ukazał sie w Gazecie, dzisiaj krótko, bo krótko, ale pisze na jego temat The Sun.

Rasiak mianowicie znalazł się na liście 10. najgorszych transerów sezonu. No, powiedzmy 20., bo jedno z miejsc zajeło hurtowo aż dziesięciu zawodników z Portsmuth. Wyróznienie niby niezbyt chwalebne, alczkolwiek trzeba przyznać, że w gronie wybrańców znalazło się kilku znanych i cenionych graczy jak na przykład Shaun Wright-Philips, Jean-Alain Boumsong czy Portuglczyk Abel Xavier.

Cóż, trzeba przyznać, że dostaje się ostatnio naszemu zawodnikowi z lewa i prawa – chyba nie tak Rossi wyobrażał sobie transfer do Tottenhamu. Ale zobaczymy jak będzie – Greg nie raz już udowodnił, że jest mocny psychicznie.

Gorzej, że z powodu kontuzji Rasiak nie grał ostatnio z Newcastle, a miałby pewnie szanse wyjść na boisko, wobec faktu, że Jol obiecał oszczędzać Mido z powodu jego zbliżającego się wyjazdu na reprezentację.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Obozy Snowboardowe

    Właśnie zaczęły się ferie zimowe. Wielu rodziców niestety nie dysponuje w tym czasie urlopem i nie może zapewnić swoim pociechom odpowiednich rozrywek oraz opieki na cały dzień. Ferie spędzone przed komputerem lub telewizorem, to nie to samo co aktywnie wykorzystany czas. Wielu rodziców decyduje się zatem na wysłanie swoich pociech na różnego rodzaju obozy i…

    Read more