Saganowski strzelił

Saganowski strzelił
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Saganowski strzelił

Sagan strzelił pierwszego gola dla Southampton. Co prawda stało się to w przegranym 2-1 spotkaniu z Coventry, ale zawsze. Rasiak znowu siedział na ławce i wszedł na boisko w końcówce meczu.

To zastanawiające, dlaczego trener, który wydawał się do tej pory bardzo cenić Rasiaka, już w drugim spotkaniu z rzędu stawia na innych. Czyżby obniżka formy naszego „internacjonała” była tak znaczna, że z podstawowego zawodnika, który miał dać drużynie awans przerodził się w gracza ławy? Czy też może trener daje Rasiakowi chwile wytchnienia przed ostatnią prostą rozgrywek? Póki co, raczej przekonuje mnie ten drugi scenariusz.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy osobisty terning personalny jest warty swojej ceny?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Polecamy:

  • Co zrobić z kasą?

    Co zrobić z kasą? Na sprzedaży Arkadiusza Głowackiego i Marcelo Wisła zarobiła bardzo duże pieniądze. Przed działaczami najtrudniejsze zadanie – rozsądnie je spożytkować. Na transferach Arkadiusza Głowackiego i Marcelo Wisła Kraków zarobiła bardzo duże jak na polskie warunki pieniądze. Wszakże kwota oscylująca (według nieoficjalnych informacji) w granicach 5 mln euro, to prawie dwa razy tyle,…

    Read more