Zwycięstwo Legii nad FK Hafnarfjoerdur

0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

w Pierwszej połowie mieli pare sytuacji i byli częściej przy piłce, niestety, żadnej okazji na strzelenie bramki nie wykorzystali. Skuteczność Legii była znikoma. W tym meczu nie popisali się napastnicy,mowa tu o Janczyku i Gottwaldzie. Myślałem że Janczyk w tym meczu będzie grał naprawde nieźle, a tu jednak…no nie najlepiej

Gospodarze natomiast rzadko wyprowadzali kontrataki. Moim zdaniem najgroźniejsza akcja Gospodarzy to akcja z 36 minuty, kiedy to Gudmundsson strzelił minimalnie obok słupka. W drugiej połowie było to samo, aż do momentu wejścia Eltona Brandao który podniósł troche prędkość i poziom gry i to własnie dzięki niemu w 83 minucie strzelił ładną bramke lewą nogą.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 Uważam że mecz był całkiem niezłym widowiskiem, szczególnie w 2 połowie. Tylko szkoda że zawodzili własnie napastnicy.Miejmy nadzieje że w kolejnych meczach pokazą jak potrafią grać i następny mecz będzie zdecydowanie należał