Zwycięstwo rezerw nad Estonią

0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mimo, że z polskich zawodników, którzy wczoraj wybiegli na boisko znałem zaledwie połowę, to dominacja Polaków nie podlegała żadnej dyskusji. Wynik 4-0 to i tak łagodny wymiar kary dla Estończyków, którzy podjęli walkę przez jakieś 10 minut w drugiej połowie meczu, zaraz po poczwórnej zmianie dokonanej przez Beenhakkera.

Reprezentacja zawsze musi walczyć o zwycięstwo, niezależnie od rangi spotkania i klasy przeciwnika- dlatego brawo Polacy. Zwłaszcza za to, że do końca było widać chęć do gry i zdobywania kolejnych bramek.

Estończykom współczuję, bo ich drużyna narodowa prezentuje poziom tragiczny. Myślę, że wczoraj San Marino czy Andora nie zagrałyby gorzej. Nie wiem, czy był to pierwszy skład Estonii, ale jeśli tak, to jest to na pewno jedna z najsłabszych drużyn w Europie. Słowacja będzie o niebo bardziej wymagającym rywalem.

To tyle na temat piłki nożnej – czekam teraz na drugi mecz szczypiorniaka jaki obejrzę w telewizji. Trzymajmy kciuki za naszych, bo widać, że Niemcy jak to Niemcy, postarają się o zwycięstwo w szerokim znaczeniu tego słowa.